Шановні студенти, викладачі та співробітники Таврійського ДАТУ!

Щиро вітаю вас з Днем прапора та Днем Незалежності нашої України.

24 серпня 2021 року – особливо знакова дата, адже рівно 30 років тому ми стали вільною та незалежною Державою!

Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні!

Прапор України – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. День цієї національної святині – нагода відчути важливість наших досягнень, адже кольори неба і жовтогарячого пшеничного поля якнайкраще підкреслюють велич нашої землі.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, а на рідній землі – мир! Від кожного з нас залежить майбутнє країни та добробут нащадків!

З нагоди Дня Незалежності України бажаю, щоб спільні зусилля нашого працелюбного і мудрого народу допомогли розбудувати сильну, процвітаючу країну!

Володимир Кюрчев, ректор університету,
д.т.н., професор,