Шановні студенти, викладачі та співробітники Таврійського ДАТУ!

Сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!

1 вересня – це важливий і відповідальний день для багатьох: настають справжні зміни і відкриваються перспективи на майбутнє. Для вас, шановні студенти, він означає нестримний порив до нових досягнень, початок осяйного й нелегкого шляху до знань, наукового розуміння і бачення навколишнього світу.

Особливі слова вітань для першокурсників. Від сьогодні Ви – студенти Таврійського державного агротехнологічного університету. Ви навчатиметеся в одному з найкращих і найпрестижніших закладів вищої освіти України, який носить ім’я двічі Героя України, аграрія з великої літери, випускника нашого закладу вищої освіти Дмитра Костянтиновича Моторного. Віднині ви – частина згуртованої університетської родини. Пишайтеся цим, бережіть і примножуйте її традиції та надбання.

Бажаю всім студентам і викладачам Університету великого натхнення на шляху до підкорення наукових вершин, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру! Переконаний, ваш професіоналізм, здібності, таланти, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, якими пишатиметься наша alma-mater і уся країна.

Нехай новий навчальний рік принесе усім багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

З повагою,
Володимир Кюрчев, ректор