Найважливішою складовою частиною інформаційної культури кожного викладача Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного є комунікативна культура з використанням сучасних інформаційних технологій.

При цьому, бібліографічні і реферативні бази даних, до яких відносяться зарубіжні Web of Science, Scopus тощо, у теперішній час активно використовуються при оцінці ефективності діяльності наукових досліджень.

Викладачі кафедри електротехнологій і теплових процесів к.т.н. доц. Микола Стручаєв, к.т.н. доц. Юлія Постол, к.т.н. доц. Юрій Стьопін та к.т.н. доц. Вадим Гулевський вирішували завдання можливості підвищення використання теплоізоляції трубопроводів за допомогою модифікованого методу вивчення процесу теплових втрат.

Запропонований метод розрахунку теплових втрат, який може бути використаний при проєктуванні теплоізоляції трубопроводів і отримані дані, підтверджують відповідність теоретичних розрахунків фактичним значенням температури теплоізоляції при її різному просторовому розташунку опубліковані у науковому журналі, який індексується в міжнародній наукометричній базі Web of Science.

Важливість результатів роботи полягає в можливості використання цієї методики для оцінки ефективності теплоізоляції трубопроводів і визначення кращих рішень її просторового розташунку.

Кафедра електротехнологій і теплових процесів