Науковець не може існувати, якщо результати його теоретичних або практичних досліджень нікому не відомі і не піддаються обговоренню або ніхто не може ними скористатися. Тільки в разі, якщо нашим трудам дається оцінка науковим співтовариством, ми з упевненістю можемо вважати себе ученим. При цьому крім оцінки, не можна відкидати неординарність статті та її корисність.

Кожен існуючий або майбутній вчений не повинен писати просто для себе. Якщо це наукова праця- результати досліджень, то без публікації де-небудь вони не можуть такими називатися. Це будуть роботи, які ніхто не читав і не перевіряв. Вони не доступні іншим дослідникам. Тим самим, вони не можуть мати певну цінність. Опубліковані роботи порівнюють з іншими подібними. Їх можуть використовувати при складанні проектів майбутніх досліджень або створення нових концепцій. Науково-педагогічні працівники кафедри ТСС АПК приділяють велику увагу популяризації своїх наукових доробок як в вітчизняних наукових виданнях, так і закордонних.

Наразі викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК д.т.н., проф. Дмитро Мілько, к.т.н., проф. Олександр Скляр, к.т.н., доц. Радміла Скляр, та д.т.н. проф. Дмитро Журавель опублікували статтю у журналі з бази Scopus: Results of the nutritional preservation research of the alfalfa laying on storage with two-phase compaction. Technologies and technical equipment for agriculture and food industry. 2020.Vol. 60. No.1. Р. 269-274.

Публікуючись у закордонних журналах з бази Scopus, ми отримуємо ряд переваг. По-перше, це більший радіус дії читацької аудиторії в порівнянні з вітчизняною аудиторією українських журналів – з нашою роботою зможе ознайомитися велике коло вчених з усього світу. По-друге, це велика ймовірність цитування нашої статті іншими іноземними авторами, що підвищить наш індекс Хірша. І нарешті, по-третє, що випливає з перших двох, при великій кількості публікацій у журналах Scopus і високому індексі Хірша ми отримуємо більше переваг за участю в різних наукових проектах, конкурсах та грантах, а значить кращі умови фінансування наукової діяльності.

Кафедра технічного сервісу та систем в АПК