У рамках міжнародної співпраці представники науково-дослідного інституту садівництва Півдня України Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного мали можливість підвищити свій досвід з питань догляду за плодовими насадженнями прийнявши участь у роботі вебінару «Ефективний догляд за садом у весняний період», який відбувся у режимі Zoom-конференції.

Фахівці компанії Advice&Consulting, які саме і були організаторами даного заходу поділилися найкращим європейським досвідом з вирощування плодових культур, а саме особливостями догляду за насадженнями у сучасних кліматичних умовах, коли різкі зміни температур у весняний період значно впливають на розвиток та плодоношення дерев у садах.

Серед учасників були члени асоціації «Укрсадпром». Від ТДАТУ у роботі вебінару прийняли участь відповідальні виконавці наукових тем науково-дослідного інституту садівництва Півдня України: Олександр Караєв, Олександр Матковський, Віктор Дядя, Сергій Саньков, Іван Чижиков, Сергій Сушко, Лариса Бондаренко, а також студент 25МБАІ групи В. Латоша.

За результатами зустрічі було отримано цінні поради від представників компанії Advice&Consulting для українських садівників, а також запропоновано італійським фахівцям розглянути можливість створення спільного проекту щодо захисту плодових насаджень від несприятливих.

Редакційно-видавничий відділ