Другого квітня до Запорізького національного університету з робочим візитом завітав директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов.

З науковцями Запорізької області було проведено нараду з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації. Наш Університет представляли ректор, д.т.н.,професор Кюрчев В.М.,проректор із наукової та міжнародної діяльності д.т.н., професор Надикто В.Т. та голова спецради, д.т.н., професор Дідур В.А.

На нараді були обговорені питання реформування процесу підготовки та атестації наукових та науково-педагогічних кадрів;відповідальності спеціалізованих вчених рад за прийняття рішень про присудження наукових ступенів;забезпечення якості дисертаційних досліджень. Директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрій Шевцов відзначив, що перед науковою спільнотою гостро стоять такі питання, як порушення порядку захисту дисертацій, запозичення текстів тощо. Саме вирішенням цих проблем, на його думку, має займатися Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Також на нараді торкалися питань розширенню переліку міжнародних наукометричних баз, додавши до «Web of Science» і «Scopus» інші бази, куди можуть бути включені статті науковців.

Взагалі, нарада пройшла у діловій, конструктивній обстановці.