Маємо гарні новини. Cybermetrics Lab оприлюднили літній рейтинг Webometrics Ranking of World Universities 2022року. ТДАТУ посів 53 місце серед 312 українських ЗВО.

Рейтинг Webometrics з 2004 року, 2 рази на рік, досліджує понад 31тис. вишів світу, що мають свої веб-ресурси. Рейтинг Webometrics це рейтинг університетів, де використовуються як вебометричні, так і бібліометричні (дослідницькі місії) індикатори.

Webometrics – найбільший академічний рейтинг ЗВО, який є незалежним, об’єктивним і відкритим у наданні надійної і корисною інформації про ефективність діяльності університетів з усього світу.

Висока позиція ТДАТУ, незважаючи на складні умови, є результатом покращення змістовної та інформаційної складової усіх позицій університету, які Webometrics використовує для визначення позицій ЗВО.

Серед ЗВО Запорізької області, ТДАТУ посідає 3 позицію після НУ «Запорізька політехніка» і ЗНУ, відповідно 37 і 40 місця.

Серед аграрних університетів, наш університет на 2 позиції після НУБІП (8 місце).

Дякуємо професорсько-викладацькому складу, студентам та всьому колективу Таврійського ДАТУ за високі досягнення!

Чекаємо нових студентів!

Приєднуйся до команди успішних та разом до нових перемог!