Впродовж 12-19 вересня 2018 року ректор університету Кюрчев В.М. зустрівся з деканами, викладачами та студентами п’яти факультетів ТДАТУ.

Перш за все, ректор привітав студентство та викладачів з початком нового навчального року та надав загальну інформацію про стан навчального процесу у ТДАТУ, як лідера аграрної освіти у Запорізькому регіоні на початок 2018-2019 навчального року. Також Володимир Миколайович відзначив важливість своєї участі у розширеному засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, де була присутня Міністр освіти і науки Гриневич Л.М.  Ректор зазначив, що розвиток проекту НУШ (Нова українська школа) стане одним із найважливіших заходів Міністерства щодо розвитку освіти в Україні.

Далі Володимир Миколайович окреслив основні проблеми в освітньому процесі, які наявні на сьогоднішній день та проаналізував стратегії розвитку університету в таких умовах. Це і моніторинг якості освіти, і вдосконалення системи дуального навчання, і активний розвиток наукового напрямку, і профорієнтаційні заходи.

Ректором були відзначені найкращі студенти факультетів: науковці, активісти, спортсмени, відмінники навчання. Також Володимир Миколайович охарактеризував головні досягнення кожного факультету за 2017-2018 навчальний рік та побажав і надалі студентам та викладачам бути активними та цілеспрямованими.

Одне з завдань таких зустрічей – відповісти на запитання студентів. Загалом вони стосувалися умов проживання в гуртожитках, графіку навчання та закордонних практик. Ректор дав змістовну та інформативну відповідь на всі запитання, привітав першокурсників з успішним вступом до Таврійського державного агротехнологічного університету та побажав їм успіхів у навчанні.

Прес-служба ТДАТУ