2 липня 2018 року відбулося чергове засідання ректорату університету.

На початку роботи ректор надав інформацію про перейменування кафедри мобільних енергетичних засобів (МЕЗ) на кафедру мехатронних систем і транспортних технологій (МСТТ) та про створення кафедри публічного управління, адміністрування та права.

Далі присутні  заслухали та обговорили питання, які були внесені до порядку денного:

• Про результати атестації здобувачів вищої освіти в університеті у 2017-2018 навчальному році. Доповідали декани факультетів та директор ННІ ЗУП.
  • Про результати конкурсу «Кращий куратор року» у 2017-2018 навчальному році. Доповідав помічник ректора з ОВР Грицаєнко І.М.
  • Про динаміку змін контингенту студентів у 2017-2018 навчальному році. Доповідав проректор з НПР Ломейко О.П.
  • Про стан щорічного профілактичного огляду співробітників університету. Доповідала спеціаліст АГЧ Генералова І.М.

Члени ректорату заслухали доповіді та затвердили комплексні плани щодо подальшої роботи за цими напрямками.

Прес-служба ТДАТУ