3 грудня в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулось чергове засідання ректорату. Основні питання, які обговорювалися на засіданні стосувались підготовки студентів до участі у другому турі Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін та спеціальностей. Декани факультетів доповіли про перемоги студентів на минулих олімпіадах та перебіг підготовки до наступних.

Проректор з НПР О.П. Ломейко презентував порядок проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної освіти в 2018-19 навчальному році. Протягом трьох місяців (з 1 грудня 2018 року по 1 березня 2019 року) буде проведена профорієнтаційна робота серед випускників шкіл щодо участі в олімпіадах. Вони можуть бути проведені як на базі ТДАТУ, так і на місцях. Перемога в олімпіадах дає можливість абітурієнтам підвищити бали в своєму рейтингу, що враховується при зарахуванні до університету.

Обговорювали на засіданні ректорату і перспективи розвитку нової спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Завідувач кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи О.П. Прісс доповіла про матеріально-технічне, лабораторне та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу спеціальності.

Наразі зроблено чимало: на базі їдальні відкрите студентське кафе, придбане нове обладнання та устаткування. Однак, щоб надалі розвивати спеціальність «Готельно-ресторанна справа», необхідно розширити кількість спеціалізованих навчальних лабораторій: технології харчування, ресторанної, готельної справи, барної та дегустаційної справи, створити навчальний бар-ресторан.

Для забезпечення освітнього процесу також потрібна навчально-методична література та спеціалізовані періодичні видання. Впроваджується на спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і дуальна форма навчання. Зараз тривають переговори з керівниками підприємств сфери обслуговування де студенти університету зможуть проходити виробничі практики.

З усіх питань, які розглядалися на ректораті, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»