DSC_04862-го грудня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось розширене засідання ректорату. В порядку денному значилися п’ять питань:

– про підготовку студентів університету до участі у другому турі Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін та спеціальностей;

– про проведення у 2019-2020 н.р. Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти;

– стан проведення роботи з патентування наукових досліджень;

– про впровадження та результати анонімної оцінки здобувачами вищої освіти рівня викладання навчальних дисциплін науково-педагогічними працівниками;

– різне.

Декани факультетів ТДАТУ доповіли про результати участі в олімпіадах минулих років та навели динаміку покращення результатів. Наприклад, якщо за результатами Всеукраїнських предметних  у 2014 році студенти Механіко-технологічного факультету здобули лише одне призове місце, то у минулому перемог було вже 29-ть.

Ректор університету Володимир Миколайович Кюрчев зазначив, що Таврійський державний університет імені Дмитра Моторного за кількістю участі в олімпіадах посідає 4-те місце в Україні.  головне для нашого закладу освіти тільки покращувати результати та збільшувати кількість дисциплін з проведення Всеукраїнських олімпіад.

Проректор з НПР Олександр Петрович Ломейко доповів про проведення у 2019-2020 н.р. Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Адже, зароблені за результатами олімпіади бали враховуються при вступі до нашого університету.

Розглянули ретельно на засіданні ректорату питання підвищення рівня викладання  начальних дисциплін. Викладачі повинні спланувати заняття таким чином, щоб студентам було цікаво та легко засвоювати знання, адже від цього залежить якість підготовки майбутнього фахівця.

З усіх питань, які розглядалися на ректораті, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»