DSC_05873 лютого в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені  Дмитра Моторного відбулось чергове засідання ректорату. Порядок денний включав:

1.Затвердження плану роботи ректорату на ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Ректор озвучив важливі питання стосовно навчального процесу, які мають буду порушені у новому семестрі.

2. Про відповідальність і повноваження гарантів освітніх програм.

Перший проректор Скляр О.Г. охарактеризував повноваження гарантів ОП, особливості їх діяльності.

3.Про результати зимової екзаменаційної сесії за І семестр 2019-2020 н.р.

Декани факультетів представили результати екзаменів за І семестр, порівняли їх з різними спеціальностями.

4.Про план заходів щодо виконання вимог державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Проректор з АГР Рижков О.М. представив хід і результати виконання даного плану.

5.Про співпрацю науково-педагогічних працівників ТДАТУ з ОТГ і впровадження наукових розробок у виробництво.

Директор ІПК Подшивалов Г.В.  та проректор з НР МД Надикто В.М. надали інформацію особливості співпраці університету з ОТГ та про нові наукові розробки.

6.Різне.

З усіх питань ректорат постановив взяти до відома представлену інформацію та вжити заходи для вирішення зазначених проблем.

Прес-служба ТДАТУ