У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного велика увага приділяється питанню дотримання правил академічної доброчесності та норм поведінки всіх учасників освітнього процесу.

Студенти мають гарантоване державою право забезпечення та захисту їх прав, свобод і законних інтересів протягом освітнього процесу.

Запровадження інституту освітнього омбудсмена в ЗВО України, який має забезпечувати права особи на освіту, розглядати порушення таких прав і приймати відповідні рішення – своєчасна відповідь на зміни в освітньому законодавстві України. В першу чергу — це незалежна та неупереджена особа.

Студентським омбудсменом ТДАТУ обрано Ренату Гришко.

До повноважень омбудсмена належить:

• розгляд усних і письмових звернень студентів з питань дотримання прав, свобод та законних інтересів під час навчання та проживання в гуртожитках;
• надання підтримки студентам щодо процедур вирішення питань, які впливають на академічний прогрес;
• мінімізації ескалації конфлікту, учасниками якого є студенти, за рахунок пошуку взаємно прийнятних результатів.

Якщо ти не знаєш чи порушено твоє право, омбудсмен допоможе вам отримати інформацію, пояснить тобі варіанти вирішення проблеми та захистить твої інтереси у разі потреби.

Ти можеш подати звернення, скаргу, повідомити про порушення прав, свобод та законних інтересів. Конфіденційність та захист персональних даних гарантовано.

Знайти Ренату ти можеш у навчальному корпусі №5, в офісі студентського омбудсмена (поряд зі студентським Хабом), працює щоденно з 14:00 – 15:00.

Звернутися можна за номером телефону ☎️: (099)540-20-87.

Студрада ТДАТУ