19 грудня 2018 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено І тур предметної олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Вона проводилась серед студентів 1 курсу магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з метою розвитку і реалізації здібностей студентів в сфері управління фінансами підприємств, активізації їх навчально-пізнавальної діяльності, розвитку практичних навичок за фахом, стимулювання творчої праці студентів і відбору учасників Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Олімпіада проводилася в два етапи.

І етап – тестування студентів за основними темами дисципліни «Фінансовий менеджмент».

ІІ етап – вирішення задач.

В олімпіаді взяли участь 25 студентів групи 11 МБ ФБ.

Переможців визначала комісія у складі к.е.н., доц. Яцух О.О., к.е.н., доц. Захарової Н.Ю., к.е.н., доц. Косторного С.В.

У результаті проведення олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» було визначено переможців:

І місце – Кінчевська Г.С.;

ІІ місце – Хитров А.О.;

ІІІ місце – Кравченко М.О.

Переможці І туру олімпіади рекомендовані до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

За матеріалами: кафедра фінансів, банківської справи та страхування