Минулого тижня відбувся І тур предметної олімпіади з дисципліни «Фінанси», яка проводилась серед студентів другого та третього курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих спеціалістів, опрацювання ними теоретичних та практичних аспектів.

Програма олімпіади передбачала проведення тестування, а також вирішення студентами проблемних питань. Виконуючи завдання, учасники олімпіади повинні були висловити свою власну думку щодо об’єкта завдання, дати обґрунтовану відповідь на питання та проблеми, що пропонувалися. Виконання завдань передбачає наявність у студентів необхідної теоретичної підготовки та практичних навичок.

В олімпіаді взяли участь 17 студентів 2-го курсу та 10 студентів 3-го курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Переможців визначала комісія у складі к.е.н., доц. Яцух О.О., к.е.н., доц. Радченко Н.Г., к.е.н., ст. викл. Осипенко С. О.

У результаті проведення олімпіади з дисципліни «Фінанси» було визначено переможців: І місце – Риженко Б. (31 ФБ) ; ІІ місце – Гашутина А. (21 ФБ) та Захарчук І. (21 ФБ); ІІІ місце – Дмитров О. (31 ФБ) та Ревуцька Г. (21 ФБ).

Переможці І туру олімпіади рекомендовані до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси», яка відбудеться у квітні 2019 року на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро).

За матеріалами: кафедра фінансів, банківської справи та страхування