Предметні олімпіади – важлива форма заохочення талановитого студентства до поглибленого вивчення дисциплін, що вивчаються на кафедрі, вони є важливою складовою навчального процесу.

Традиційно наприкінці осіннього семестру на кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова відбувся цикл олімпіад з наступних дисциплін: «Основи електроприводу» (ведучі викладачі – Сергій Квітка, Марина Постнікова), «Теоретичні основи електротехніки» (ведучі викладачі – Олександр Вовк, Ірина Попова), «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології» (ведучий викладач – Діна Нестерчук), «Електричні машини» (ведучий викладач – Олександр Ковальов). Для проведення предметних олімпіад на кафедрі була створена комісія у складі: завідувач кафедрою – Сергій Квітка, ведучі викладачі з дисциплін і відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів – Марина Постнікова.

Олімпіади проводились у формі письмових робіт студентів як дистанційно (в режимі відео-конференції на платформі ZOOM, завдання та відповіді на них надсилались електронною поштою), так і в спеціалізованих лабораторіях кафедри. Завдання з олімпіад повністю відповідають змісту дисциплін, забезпечують рівні можливості виконання їх всіма учасниками та сприяють повному виявленню кожним із них досягнутого рівня знань, умінь і навичок.

Призерами предметних олімпіад з дисциплін кафедри стали:

І місце (рекомендовані до участі другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади):

Богдан Сідельников (41ЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Володимир Шквиря (21СЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Іван Жгір (31ЕЕ) – «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології», «Теоретичні основи електротехніки»
Носань Сергій (31ЕЕ) – «Електричні машини»

ІІ місце:

Богдан Д’яченко (41ЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Сергій Щербаков (41ЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Тимофій Чайковський (21СЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Анастасія Чепак (31ЕЕ) – «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології», «Електричні машини»
Віталій Стойков (31ЕЕ) – «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології»
Валентин Репешко (11СЕЕ) – «Теоретичні основи електротехніки»

ІІІ місце:

Андрій Жук (41ЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Іван Глазирін (21СЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Костянтин Удовиченко (21СЕЕ) – «Основи електроприводу»,
Олександр Ревін  (31ЕЕ) – «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології», «Теоретичні основи електротехніки»,
Сергій Носань  (31ЕЕ) – «Теоретичні основи електротехніки»,
Анастасія Чепак  (31ЕЕ) – «Теоретичні основи електротехніки»,
Іван Жгір  (31ЕЕ) – «Електричні машини».

Кафедра ЕТЕМ