Ось і настав цей довгоочікуваний для кожного студента день. Позаду курсові та завдання, безсонні ночі та здані екзамени, сесія та хвилювання, боротьба за стипендію, але це вже у минулому.

13 березня в конференц-залі 1-ого навчального корпусу відбувся одночасно радісний та сумний захід: більше ста магістрів факультету Агротехнологій та екології отримали дипломи, які є плодами їхньої сумлінної праці.

Серед випускників багато талановитої молоді, яка за час навчання встигла проявити свою активну позицію у багатьох сферах: творчість, наука, громадська діяльність тощо. Студенти виявили неабиякий хист до навчання та надзвичайну завзятість.

Магістри одержали дипломи за спеціальностями:

• Агрономія
  • Екологія
  • Цивільна безпека (Охорона праці)
  • Харчові технології

З привітаннями та теплими словами настанов і похвали до випускників звернулися: ректор університету д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев та декан факультету Ірина Євгенівна Іванова.

Любі випускники! Щиро вітаємо вас та бажаємо впевнених кроків на життєвому шляху! Згадуйте з посмішкою та теплом незабутні роки навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті!

Детальніше: фото

Прес-служба ТДАТУ