Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених Законом України «Про вищу освіту» правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання або наукових досягнень.

07.10.2020 було проведено кураторську годину для студентів спеціальності 201 «Агрономія», де розглянуто питання академічної доброчесності. Куратори розповіли студентам, що питання академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин набуває сьогодні особливо гострого звучання, оскільки запровадження нових принципів освітнього процесу має супроводжуватися ґрунтовною інформаційною кампанією серед населення із роз’ясненням їх необхідності та значущості для розвитку академічної культури та забезпечення якості освіти в Україні в цілому. Академічна доброчесність дозволяє системі освіти залишатися дієвою, такою що справді дає знання та навички.

Нині можемо говорити про академічну доброчесність як чітко виписане поняття, яке має свої характеристики, виконавців та відповідальних,  а також конкретну регламентацію та вимоги. Проте вже сьогодні можемо говорити не лише про перші успіхи, але й про значні досягнення, які увійшли у систему освіти України загалом, та у систему вищої освіти зокрема.

IMG-5db905d1fa6bc17feaaa970526ba19e1-V

IMG-d351aff3b3627202c905f56a22e4484c-V