Ця форма поєднує навчання здобувача вищої освіти  в університеті на денній формі за спеціально розробленим графіком індивідуальних занять із його офіційним працевлаштуванням за фахом на підприємстві або організації  та обов’язковим навчанням на робочому місці. Дуальну форму здобуття освіти можуть обирати здобувачі вищої освіти, які навчаються за денною формою навчання та виявили особисте бажання.

18 листопада 2021 року на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки відбулась атестація студентів спеціальності 201 «Агрономія».

Здобувачі вищої освіти, що навчаються на дуальній формі підготували змістовні доповіді та презентації, висловили свої побажання та пропозиції щодо поліпшення процесу навчання на дуальній формі. В процесі спілкування викладачами були відмічені високий рівень теоретичної підготовки, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків. Представники підприємств також оцінили високу якість теоретичної підготовки студентів та їх вміння застосовувати ці знання на практиці.