У цей чудовий та весняний день факультет агротехнологій та екології відзначає день народження! Факультет постійно та стрімко розвивається. Відкриваються нові спеціальності, створюються умови для освітньої мобільності студентів, активно захищаються кандидатські та докторські дисертації, зароджуються та зростають наукові школи. Високий професіоналізм та творчий потенціал професорсько-викладацького складу, значний досвід і самовіддана праця колективу сприяють створенню передумов для виходу на більш якісний рівень підготовки майбутніх фахівців. Праця кожного є тим струмком, який живить потужну ріку.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки бажає всім співробітникам і студентам факультету, міцного здоров’я, наснаги, невичерпної життєвої енергії,  нових здобутків та невпинного руху вперед!

quote-2021-04-21-d62155e73017664581a696571dd2d8ff