8 серпня 2019 р. на території ТОВ «Енергія 2000» Мелітопольського району відбувся День поля. Організаторами цього заходу були ТОВ «Агрохімсервіс» та ТОВ «Агро-Сервіс».

У рамках цього заходу аграрії ознайомилися з лінійкою гібридів соняшнику (47 гібридів), вирощених в умовах господарства, компаній: «Піонер», «Сінгента», «Лімагрейн», «Євраліс», «Нертус», «Коссад», «Нусід». Обговорили особливості вирощування різних гібридів соняшнику в умовах недостатнього зволоження півдня України. Розглянули усі недоліки і переваги вирощування соняшнику за технологією Clearfield.

Було представлено багато одиниць нової сільськогосподарської техніки в основному українських виробників: «Ельворті» (м. Кропивницький), «Велес-Агро» (м. Одеса) та «Агріс» (м. Бердянск). І одного провідного закордонного виробника техніки фірми «CLAAS». Але організатори на цьому не зупинилися та продемонстрували у роботі новинки серед сівалок, культиватор та компактну дискову борону.

Серед учасників були аспіранти та викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки ТДАТУ імені Дмитра Моторного, які тісно співпрацюють з даним господарством у галузі науки.

Викладачі кафедри вітають колектив ТОВ «Агро-Сервіс» за організацію Дня поля на високому рівні. Висловлюємо подяку директору ТОВ «Енергія-2000» Бандурі Миколі Пилиповичу за можливість прийняти участь у цьому заході, підтримку наукової діяльності викладачів кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки ТДАТУ імені Дмитра Моторного та сподіваємося на подальшу співпрацю.