День відкритих дверей це свято для кожного навчального закладу, адже дає можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів з досягненнями у галузі освіти, можливостями для росту та подальшого розвитку. Цей рік не став виключенням, а лише вніс окремі корективи до звичайного формату зустрічі, адже вона відбувалася в онлайн-форматі. Майбутні абітурієнти мали змогу широко ознайомитися з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного на платформі «Youtube», подивишись цікаве та інформативне відео при життя університету, його спеціальності, фахівців та можливості навчання. З привітанням до вступників виступили відомі та успішні випускники ТДАТУ: ректор університету Володимир Кюрчев, мер міста Мелітополя Іван Федоров, представники влади та бізнесу, творча молодь.

У рамках Дня відкритих дверей від 13 лютого 2021 року на  факультеті Агротехнологій та екології ТДАТУ відбулася зустріч з абітурієнтами на платформі «Zoom». До зустрічі приєдналися і кафедра Рослинництва імені професора В.В. Калитки.

У ході онлайн конференції випускники шкіл та коледжів, що планують вступати до нашого вищого навчального закладу, мали змогу поставити питання та отримати відповіді від представників деканату та кафедр.

Відзначимо, що зустріч пройшла дуже інформативно. Учасники залишись задоволеними її результатами.

Бажаємо усім майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір спеціальності для старту у будуванні успішної кар`єри та щасливого життя!