2 жовтня 2021 року у ТДАТУ відбулося масштабне дійство під назвою «Професійний хайп». День  відкритих дверей – це захід, де вступники отримують всю необхідну інформацію про навчання в університеті та мають змогу зробити перший крок до своєї мрії.

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки прийняла активну участь у заході. Кліпакова Юлія Олександрівна продемонстувала майстер-клас по закладанню насіння на визначення посівної якості. Журавльова Ольга Василівна розповіла про хвороби та шкідники культур та показала їх на листі різноманітних культур. Покопцева Любов Анатоліївна ознайомила з основними культурами та особливостями їх вирощування в теплиці. Також були представлені для дегустації мікрогріни, які є їжею майбутнього.

Учні мали змогу поспілкуватись з ректором, деканами факультетів та провідними викладачами ТДАТУ; побачити студентське життя очима студентів; ознайомитись зі спеціальностями ТДАТУ; подорожувати у світ міжнародних стажувань та програм подвійного диплома з університетами Європи; дізнатись особливості вступної кампанії 2022 року; брати участь у тренінгах, майстер-класах, інтерактивних вікторинах, а також отримати призи і безліч цікавої і корисної інформації.

У зв’язку з введенням в країні «жовтого» рівня епідемічної небезпеки захід проведено на свіжому повітрі.

Якщо ви та ваші друзі мрієте здобути сучасну, якісну вищу освіту європейського рівня – ми на вас чекаємо!