На факультеті Агротехнологій та екології з 19.02 по 24.02  відбулася державна атестація магістрів – агрономів денної форми навчання.

До складу комісії входили: д.с.- г.н, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії агротехніки олійних культур НААНУ Поляков О. І., д.с.- г.н, професор кафедри рослинництва Калитка В. В., к.с.- г.н, завідувач кафедри рослинництва Тодорова Л. В., к.т.н, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Гранкіна О.В., к.с.- г.н, доцент кафедри технології переробки та зберігання продукції сільського господарства Сердюк М. Є.

BX761rpUiRQ

Враховуючи форму державної атестації – дипломна робота або комплексний державний контрольний іспит, підготовка відбувалась у двох напрямках. До захисту дипломної роботи були допущені відмінники навчання: Бондаренко Марія, Євстафієва Людмила, Овечко Інна та Осадчий Артем. Свої знання в межах питань білетів КДКІ показали 12 студентів. Запропонована форма контролю знань молоді перед отриманням диплому освітньо- кваліфікаційного рівня «Магістр» передбачала відповіді, як теоретичного, практичного, так і наукового спрямування.

Інформаційний супровід

голова профорієнтаційного сектору факультету АТЕ