15.05.2019 р. на базі факультету Агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся другий тур конкурсу «Кращий куратор академічної групи». Кафедру Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії гідно представила к.с.-г.н. доцент Нінова Г.В., яка протягом багатьох років демонструє свої вміння, досвід та нові педагогічні ідеї під час роботи зі студентською молоддю.На розгляд компетентної комісії Галина Василівна представила папку – портфоліо, цікаву презентацію та доповідь про зроблену роботу на посаді куратора академічної групи та зайняла почесне 3 місце. Бажаємо Галині василівні та іншим кураторам подальшої плідної праці та вдосконалення новітніх методик та засобів виховної роботи зі студентами.

Куратором не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Куратор той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти

І добротою ниву засівать,

Безмежно щиро цілий світ любити

І студентам усього себе віддать.

20190515_085320

20190515_085339

За матеріалами кафедри ПВБ.