В рамках проведення навчальної практики з Ботаніки для студентів спеціальності Садівництво та виноградарство і Агрономія було зібрано гербарні зразки рослин, характерних для Підня України. Студенти під керівництвом к.с.-г.н. Вельчевої Л.Г., к.с.-г.н.Капінос М.В.,  к.с.-г.н. Пащенко Ю.П. здійснили декілька екскурсій околицями міста Мелітополя, під час яких ознайомилися  з умовами росту рідкісних та розповсюджених рослин, характерних для нашої кліматичної зони та правилами збору, висушування та оформлення відібраних зразків.Гербарій (від лат. herba — трава) — зібрана та висушена в той або інший спосіб рослина або його частина, закріплена на щільному папері або картоні відповідного формату. Гербаризація рослин запропонована італійцем Лукою Гінні в середині XVI ст. Гербарії призначені для навчальної та наукової мети. Вони є основним матеріалом для роботи систематиків і документальним підтвердженням поширення того або іншого виду в тій або іншій місцевості.

unnamed (15) unnamed (11)

unnamed (8) unnamed (9)

unnamed (14) unnamed (13)

За матеріалами к.с.-г.н., ст.викладача Капінос М.В.