10 червня 2016 року в рамках профорієнтаційної роботи для дітей шкіл м. Мелітополя співробітниками кафедри Хімії і біотехнологій Таврійського державного агротехнологічного університету був проведений «Хімічний колаж» з демонстрацією яскравих хімічних дослідів.
Під керівництвом директора Малої академії наук Ченцова Олександра Миколайовича були присутні діти 4 – 8 класів загальноосвітніх шкіл міста №6, 8, 14, 16, 19, 20, 24 та ін., які дуже зацікавилися вивченням науки хімія.
Були продемонстровані досліди «Золотий дощ», «Єгипетська ніч», реакція срібного дзеркала, «Фараонові змії», «Хімічний світлофор», «Дим з нічого». В ході виконання дослідів діти приймали безпосередню участь. При проведенні експериментів у школярів виникала безліч запитань, на які вони отримували кваліфіковані відповіді. Багато з них виявили бажання в майбутньому стати студентами ТДАТУ.
Після виконання дослідів для вихованців МАН була проведена екскурсія по території університету з відвідуванням дослідних ділянок з вирощування сільськогосподарських культур і навчальних та наукових лабораторій.