ТАВРІЙСЬКИЙ-ДЕРЖАВНИЙ-АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ-УНІВЕРСИТЕТ (1)

line

Інформація щодо участі у

III Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди

75-ти річчя від дня народження

професора В.В. Калитки

«ІННОВАЦІЙНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ ЗА УМОВ ЗМІНИ КЛІМАТУ»

26 травня 2021 року

Мелітополь

Для участі в конференції необхідно до 23 травня 2021 року на сайті кафедри рослинництва імені професора Калитки В.В. (перехід за посиланням) заповнити електрону форму заявки. Матеріали (оформлені відповідно до вимог) надсилаються в електронному вигляді на адресу yuliia.klipakova@tsatu.edu.ua з темою «Матеріали конференції» до 06 червня. У назві електронного файлу доповіді вказати прізвище першого автора.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:
1. Вплив зміни клімату та екстремальних кліматичних явищ на розвиток сільського господарства;
2. Напрями адаптації до зміни клімату, технології вирощування сільськогосподарських культур;
3. Фізіолого-біохімічні аспекти виробництва продукції рослинництва за умов змін клімату;
4. Перспективні напрямки використання антиоксидантних препаратів для підвищення стійкості сільськогосподарських культур до стресових умов;
5. Сучасні інтенсивні технології вирощування польових культур в умовах змін клімату.

Зміст доповідей повинен відповідати тематиці конференції. Розглядатись будуть оригінальні, раніше не опубліковані матеріали. Оргкомітет залишає за собою право проводити технічне редагування матеріалів, відхиляти такі, що не відповідають вимогам чи тематиці конференції.

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті кафедри рослинництва імені професора Калитки В.В. у вигляді електронного збірника (10 червня). Кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.