В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного завершено проведення конкурсу «Кращий куратор академічної групи» 2018-19 навчального року. Основним завданням конкурсу є аналіз і оцінка роботи куратора, виявлення і розповсюдження кращого досвіду роботи кураторів в університеті.
Оцінка роботи куратора здійснюється за наступними основними показниками: успішність і відвідування занять студентами групи; проведення кураторських годин: зміст, явка; участь студентів групи в олімпіадах, конференціях, тематичних конкурсах різних рівнів; участь студентів групи в масових заходах факультету та університету; залучення студентів до наукової роботи, участі у спортивних секцій, художній самодіяльності, роботі клубів за інтересами; робота студентського самоврядування; робота зі студентами групи в гуртожитку; підтримка зв’язку (у разі необхідності) з батьками студентів; представлення студентів групи до заохочень або стягнень та ін.
Конкурс завершився та нелегке завдання стояло перед членами журі: віддати комусь перевагу, коли всі були гідні звання кращого куратора 2018-19 року.
Факультет АТЕ представляла доцент кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки Тодорова Людмила Володимирівна куратор 11 АГ групи, яка представила креативну та змістовну виступ-презентацію, творчий індивідуальний інноваційний підхід до виховання молоді, різнобічність культурного та духовного виховання, які ще раз підтверджували її високу професійність.

IMG_20190527_114135

IMG_20190527_114152

Колектив кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки щиро вітає Людмилу Володимирівну! Вона є прикладом не тільки як чудовий наставник академічної групи і професіонал свого діла, але як чуйна і щира людина для всіх оточуючих.

IMG_20190527_114322

IMG_20190527_115450

Бажаємо усім кураторам творчих успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і бути взірцем для своїх вихованців.