30 травня 2019 року у Миколаївському національному аграрному університеті пройшов Міжнародний день поля «Технології вирощування зернових культур», який відбувся на демонстраційному полігоні університету. У цьому заході приймали активну участь представники кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки, а саме Єременко О.А., Білоусова З.В., Кліпакова Ю.О., Пушкарьов І.М.

Захід відкрив ректор Миколаївського національного аграрного університету, голова Науково-координаційної ради Південного міжрегіонального наукового центру Національної академії аграрних наук України В’ячеслав Сергійович Шебанін, привітавши усіх, для кого дане свято є безцінною можливістю професійного зростання та перейняття досвіду. Своє враження від заходу мали змогу висловити почесні гості.

Під час проведення Міжнародного дня поля було нагороджено дипломами переможців за найкращу наукову студентську когорту – переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Прогноз і програмування врожаю сільськогосподарських культур», яка відбулася з 28 по 30 травня на базі Миколаївського національного аграрного університету.

IMG_6520

Надалі було запрошено усіх до огляду демонстраційних посівів зернових культур вітчизняної та зарубіжної селекції, презентації сільськогосподарської техніки вітчизняних та іноземних компаній, та обговорення інноваційних технологій вирощування зернових культур в умовах змін клімату, що є актуальним для Півдня України.

IMG_6367

IMG_6373