15.05.2019 факультетом агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного був проведений другий тур конкурсу «Кращий куратор академічної групи». До ІІ туру були залучені конкурсанти, які отримали перемогу у І турі на кожній кафедрі факультету АТЕ.

Оцінка роботи куратора здійснювалася за наступними показниками:

• успішність і відвідування занять студентами групи;
  • проведення кураторських годин: зміст, явка;
  • участь студентів групи в олімпіадах, конференціях, тематичних конкурсах різних рівнів;
  • участь студентів групи в масових заходах факультету та університету;
  • залучення студентів до наукової роботи, участі у спортивних секцій, художньої самодіяльності, роботи клубів за інтересами;
  • робота студентського самоврядування;
  • робота зі студентами групи в гуртожитку;
  • підтримка зв’язку (у разі необхідності) з батьками студентів;
  • представлення студентів групи до заохочень або стягнень.

За підсумками конкурсу рішенням конкурсної комісії найкращим куратором факультету агротехнологій та екології було визнано куратора 11 АГ групи Тодорову Людмилу Володимирівну, яка буде представляти факультет на третьому заключному етапі конкурсу.

Колектив кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки щиро вітає Людмилу Володимирівну та бажає подальших успіхів!

IMG_20190515_084036

IMG_20190515_084235