12 лютого на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся семінар «Вплив агрометеорологічних умов Півдня України 2019/2020 на стан і розвиток озимих культур та підбір відповідного комплексу агроприйомів», організований кафедрою рослинництва імені професора В.В. Калитки спільно з компаніями Agrii та Limagrain.

Робота семінару розпочалась з вступного слова завідувача кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Єременко Оксани та керівника Таврійського регіону компанії Agrii Денисенко Олексія. На семінарі були присутні провідні аграрії південного регіону, викладачі, а також майбутні агрономи – студенти спеціальності 201-Агрономія.

Серед учасників семінару виступили з доповідями викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки, а саме Білоусова Зоя «Оцінка стану та розвитку озимих культур та рекомендації щодо їх живлення» та Карпенко Костянтин «Шляхи підвищення ефективності агроприйомів при вирощуванні озимих культур з використанням рішень RHIZA».

Продукт-менеджер з технологій живлення рослин компанії Agrii Сергій Скоромний та продукт-менеджер RHIZA-Digital Андрій Глявин ознайомили учасників семінару з новинками компанії Agrii. Старший менеджер з регіонального розвитку Запорізької, Дніпропетровської областей компанії Limagrain Віталій Шишка акцентував увагу на підборі сортів та гібридів насіння польових культур відповідно до умов Півдня України, селекції від компанії Limagrain.

Семінар був досить насичений та змістовний. Всі присутні ознайомились зі станом рослин в зимовий період, способами підвищення їх продуктивності, росту та розвитку рослин для отримання максимально можливого урожаю. Учасники семінару отримали кваліфіковані консультації і розгорнуті відповіді на запитання, що їх цікавили.

Співробітники кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки висловлюють вдячність компанії Agrii  за організацію семінару на високому рівні та цікаві доповіді і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

IMG-75e6aacfba448dd959a4e6dd49ff6c4e-V

IMG_20200212_095147