29 жовтня на факультеті агротехнологій та екології відбулася наукова конференція «Сучасні хімічні технології в сільськогосподарській галузі». В конференції прийняли участь дійсні члени МАН учнівської молоді (відділення хімії та біології): Опалько Аліна, Узунова Дар’я, Анісімова Ольга; студенти спеціальності агрономія: Бондаренко Марія та Овечко Інна (21 МБАГ), Бучко Олександр та Прокуда Виктор (11 МБАГ); харчові технології та інженерія: Фенагєєва Дар’я (31 ХТІ).

Тематика доповідей охоплювала питання очищення стічних вод, механізмів автоколивальних реакцій, методів визначення хімічного складу мінеральних вод, методів зберігання соковитої сировини, плодів черешні, технологій застосування сучасних регуляторів росту рослин.

На конференції була присутня велика кількість студентів факультету АТЕ від 1-го до 4-го курсів, а також магістри і спеціалісти. Дуже ради були господарі привітати у стінах нашого вищу вчителів та школярів нашого міста та району. Так, до нас завітали представники ЗОШ № 4, 8, 11, 13, 15, Терпінівського ліцею «Ерудит» та були присутні просто зацікавлені особи.

IMG_0263[1] IMG_0261[1] IMG_0262[1]