10 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулась Міжнародна  науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти», в якій приймали участь викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки.

Викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки приймали активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Modern development pathes of agricultural» (23-24 жовтня 2018 р., Tavria State Agrotechnological  University). На пленарному засіданні виступила завідувач кафедри, доцент, кандидат сільськогосподарських наук Єременко О.А. з доповіддю “The promising trends of production and processing of sunflower seeds in Ukraine”. На секції «Technologies of production and processing of agricultural products» від кафедри виступила доцент, кандидат сільськогосподарських наук Малюк Т.В. з доповіддю «Nitrogen in soil profile and fruits in the intensive apple cultivation technology».

З 03 по 05 жовтня 2018 року в Миколаївському національному аграрному університеті проходила міжнародна науково-практична конференція «Вплив змін клімату на онтогенез рослин», в якій приймали активну участь викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки і студенти факультету АТЕ. Виїзд представників ТДАТУ до Миколаїва став можливим за фінансової підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Від делегації нашого університету виступили на секційних засіданнях з доповідями ас. Кліпакова Ю.О., ас. Литвин Ю.О., студентка 31 АГ групи – Злоєдова Анастасія.

21 вересня 2018 року відбувся ХІ з’їзд ґрунтознавців та агрохіміків України, який проходив на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва. З’їзд проводився Громадською організацією «Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків», Національною академією аграрних наук України, Національним науковим центром «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Харківським національним аграрним університетом імені В.В. Докучаєва. Від кафедри рослинництва імені професора В.В Калитки у роботі з’їзду прийняла учать Малюк Тетяна Валеріївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент. Її доповідь була присвячена агромеліоративним та еколого-агрохімічним аспектам інтенсивної технології вирощування черешні в умовах Півдня України.