30 вересня 2021 року відбулось засідання кафедри Рослинництво імені професора В.В. Калитки. Було розглянуто ряд питань, основними з яких були 1)Обговорення рейтингу кафедри та рейтингу викладачів за 2020-2021 р.; 2)Перевірка навчально-методичних комплексів викладачів з різних дисциплін.

НКМД розробляють для всіх дисциплін відповідно до навчального плану у паперовому та електронному варіанті. Насамперед це матеріали необхідні для ефективного виконання здобувачами вищої освіти робочої програми навчальної дисципліни.

НМКД створюється на кафедрі з метою всебічного забезпечення навчального процесу відповідно до вимог освітніх стандартів. В результаті внутрішнього контролю змісту та якості наповнення НМКД виявлені деякі недоліки. Вони були обговорені на засіданні кафедри та встановлено строки щодо їх усунення. Згідно зауважень, зазначено необхідність активізації роботи щодо оновлення тестових комплексів з дисциплін. Також необхідно врахувати побажання стейкхолдерів щодо розширення тематик з «Технології захисту рослин», «Екології рослин», «Агроценології», «Проектування технологічних процесів у рослинництві».

IMG-5f1e0e0254bdc72ecccab7def7c93f33-V