Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. В рамках Грантової угоди «Підтримка дистанційного навчання в ТДАТУ» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (ПроєктUSAID) Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного  отримав відео- та ІТ-обладнання. Викладач кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Вікторія Кенєва взяла участь у навчанні базового монтажу в  програмі Adobe Premiere Pro.

Підсумком навчання було створення відеоролику для проведення практичної роботи з дисципліни “Насіннєзнавство”  за темою: “Визначення натури зерна ячменя ярого”, в якій викладач дисципліни Онищенко Ольга розповіла про значення показника як натура зерна та методом його визначення. Для студентів відеоурок є дуже зручним ресурсом, який може компенсувати відсутність під час онлайнового заняття. Є можливість повернутись до незрозумілих моментів та переглянути пояснення кілька разів. Відео зберігається на каналі, тому їх можна використовувати в будь-який час при необхідності.

Асистент кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Вікторія Кенєва

v23647