Колектив кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки щиро вітає  з початком навчання здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 – Агрономія, які навчатимуться  в рамках новітнього магістерського проекту “Агрокебети” у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Сьогодні було розпочато освітній процес з дуже цікавої та важливої дисципліни “Особиста результативність, комунікативна ефективність”, яка проходила у вигляді тренінгу. Під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри маркетингу Коноваленко Анастасії Сергіївни, студенти мали змогу не тільки познайомитися, а і закласти фундамент для формування потужного та дружнього колективу.

Дякуємо, Анастасії Сергіївні, за цікавий тренінг! Студентам бажаємо міцного здоров’я,  яскравого студентського життя та цікавого навчання в рамках проєкту “Агрокебети”!