В зв’язку з реорганізацією кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки та кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії шляхом об’єднання було створено кафедру рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки (за наказом ректора за №62-ОД від 30.06.22 р.). Тимчасово виконуючим обов’язки завідувача кафедри призначено доцента, к.с.г.н. Максима Колеснікова.

27 липня 2022 року нова кафедра рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки провела своє перше засідання. На засідання було запрошено першого проректора ТДАТУ доцента Ломейко О.О., який виступив з вступним словом, обозначив стратегічні завдання для нової об’єднаної кафедри та побажав успіхів, витримки у досягненні освітніх цілей. На засіданні,  Колесніков М.О. озвучив основні питання,які необхідно вирішити під час підготовки до нового навчального року, що пов’язано з навчально-методичною, науковою, організаційною та профорієнтаційною роботою. Було розглянуто питання профорієнтаційної роботи кафедри під час вступної кампанії ТДАТУ в 2022 році. Також, заступник завідувача кафедри рослинництва та садівництва доцент Покопцева Любов Анатолієвна оголосила про розподіл додаткових обов’язків НПП кафедри.

изображение_viber_2022-07-30_14-48-20-787 изображение_viber_2022-07-30_14-48-20-911