Дуальна освіта дає можливість здобувачам вищої освіти поєднувати навчання у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття бажаної кваліфікації. Згідно Положення про порядок організації та проведення дуальної форми навчання в ТДАТУ, затвердженого Вченою радою від 29 жовтня 2019 року, оцінювання результатів навчання здобувача освіти здійснюється спільно із суб’єктом господарювання на підсумковій атестації.

На кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки в період з 16 по 19 грудня 2020 року відбувалась атестація студентів спеціальності 201 «Агрономія», що навчаються за дуальною формою освіти. На цей захід були запрошені наставники від господарств, на яких студенти проходили навчання за дуальною формою: заступник генерального директора ТОВ «Поділляагрозахист» Соколянський Ю.В., менеджер по збуту Педан А. А., провідний агроном ТОВ «Фрідом Фарм Терра» Коротенко М.М., заступник директора ФОП «Шевелєв Сергій Володимирович» Бєлєва Л.С., а також  завідувач виробничої практики Якунічев Ю.О. та викладачі випускової кафедри.

Студенти представили свої звіти у вигляді презентацій та інформативних доповідей, ознайомили присутніх з виробничою діяльністю господарств, з якими були підписані тристоронні угоди (університет-підприємство-студент), розповіли про свої посадові обов’язки і які професійні компетенції вони набули в процесі дуального навчання.

Всі присутні активно висловлювали свої думки щодо переваг і недоліків дуальної форми навчання. Наставники високо оцінили рівень підготовки студентів спеціальності «Агрономія»

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки висловлює щиру подяку представникам від агровиробників та наставників за активну участь в підсумковій атестаціі здобувачів вищої освіти, які навчаються за дуальною формою навчання.