Незважаючи на нестабільну економічну й політичну ситуацію в країні, сільське господарство продовжує нарощувати свій потенціал на світовому аграрному ринку. Саме тому цій галузі, як і будь-якій іншій, потрібні кваліфіковані фахівці. Одним із найважливіших спеціалістів у сфері сільського господарства є агроном – професія, яка за останній час увійшла до числа найбільш дефіцитних та затребуваних в Україні.

11 лютого 2019 року на факультеті Агротехнологій та екології ТДАТУ відбулися збори щодо питання подальшого працевлаштування магістрів 2-го року навчання спеціальності 201 «Агрономія». У заході взяли участь ректор ТДАТУ д.т.н., професор В.М. Кюрчев, проректор з науково-педагогічної роботи О.П. Ломейко, голова профспілкового комітету М.В. Андрущенко, декан факультету АТЕ І.Є. Іванова та начальник відділу зв’язків з виробництвом В.А. Сингаєвський.

Бажаємо терпіння, завзяття та натхнення нашим випускникам в їх подальшій професійній діяльності!!!