Практична підготовка здобувачів вищої освіти впродовж навчання є обов’язковою складовою у формуванні майбутнього конкурентоспроможного фахівця. В рамках проєкту «Агрокебети» реалізується освітня програма, в якій збільшено кількість годин на практичну підготовку за фахом.

5 листопада 2020 року здобувачі вищої освіти зі спеціальності 201 – Агрономія (проєкт «Агрокебети») Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відвідали розсадник декоративних рослин у Мелітопольському районі Запорізької області. Студенти ознайомилися із технологією вирощування  декоративних рослин, набули навичок з обрізування та розмножування хвойних рослин. Після екскурсії, здобувачі вищої освіти обговорили усі тонкощі створення цього бізнесу, розрахували необхідний початковий капітал та його окупність. Студенти мали можливість реалізувати свої організаційні навички: самостійно домовились за екскурсію, організували транспорт та ін.

Проєкт «Агрокебети» об’єднав студентів з різних спеціальностей: агрономія, облік і аудит, економіка підприємства, менеджмент, маркетинг та ін.  За цей короткий час ми створили справжню команду, в якій один доповнює іншого і це чудово!