01 грудня 2020 р. в рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Єременко О.А. та Нєжнова Н.Г. відвідали дві школи Мелітопольського району Запорізької області.

Зустріч з майбутніми випускниками Спаської ЗОШ І- ІІІ ступенів і класним керівником відбулася у актовому залі школи. Учні одинадцятого класу отримали інформацію, щодо проходження першого туру предметних олімпіад та пояснення механізму підвищення конкурсного балу. Обговорювалось питання про перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу до ТДАТУ у 2021 році. Акцентувалась увага на особливостях правил вступу.

У Комунальному закладі загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради нас зустріла класний керівник. Зустріч відбулася у дворі школи. Класному керівнику була детально надана інформація щодо проходження першого туру предметних олімпіад ТДАТУ, а також передані інформаційні листи з переліком конкурсних предметів ЗНО для вступу до ТДАТУ у 2021 році.

Випускників та їх батьків запрошено на День відкритих дверей ТДАТУ онлайн, проведення якого планується в наступному році.

Висловлюємо щиру подяку керівництву відвіданих закладів освіти за гостинність та надану можливість для спілкування.

Інформаційний супровід ст.викладач кафедри рослинництва

імені професора В.В. Калитки Ніна НЄЖНОВА

изображение_viber_2020-12-09_09-51-36