24 листопада 2021 року на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки відбулась ІХ Всеукраїнська науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Учасники виступили згідно програми конференції. Доповідачі на високому рівні освітили результати своїх досліджень, що стало підставою для активного обговорення тематик досліджень. Конференція для магістрантів і студентів проводиться щорічно з метою стимулювання наукової творчості молоді в сфері агрономії. Представлені до розгляду матеріали свідчать про актуальність теми конференції.

Найкращі виступи відмічені сертифікатами, а саме: студент 32 АГ групи Щербина Сергій “Фітопатологічна ситуація у посівах зернових культур і шляхи її оптимізації в умовах Південного Степу України”, студент 21 МБ АГ АК групи  Зіняк Олександр “Продуктивність інтенсивних насаджень яблуні залежно від площі живлення в умовах Південного Степу”, 41 АГ групи Мовлик Іван “Продуктивність кукурудзи залежно від густоти стояння рослин, вирощеної в богарних умовах Степу України”.

Дякуємо всім учасникам конференції та бажаємо творчого розвитку у майбутньому навчанні!