Державний екзамен – це завершальний етап навчання в університеті. Для випускників державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державних екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих теоретичних знань та практичних умінь. Державна атестація випускників проводиться у вигляді комплексного кваліфікаційного екзамену.

Так з 29 січня 2021 року по 05 лютого 2021 року проходить комплексний державний кваліфікаційний екзамен для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 201 Агрономія. Проводиться комплексна перевірка знань студентів за білетами, складеними у повній відповідності до програм державної атестації. Як показали результати екзамену, студенти за час навчання одержали добрі та відмінні знання з фахових дисциплін.

Бажаємо  випускникам плідної професійної діяльності та успіхів!