Олімпіада – це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх спеціалістів. Студентська олімпіада з дисциплін «Рослинництво та кормовиробництво», «Агрохімія» та «Системи сучасних інтенсивних технологій» проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки фахівців-агрономів, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Основними завданнями вказаних олімпіад є виявлення та розвиток обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей; стимулювання творчої праці студентів; формування кадрового потенціалу для дослідницької, діяльності; відбір студентів для участі в міжнародних олімпіадах.

У зв’язку із оголошенням карантину, предметні олімпіади відбувалися письмово в он-лайн режимі за допомогою платформи Zoom. Тривалість олімпіади становила 80 хвилин. Завдання олімпіад складалися із тестового контролю, вирішення задач та висвітлення теоретичних завдань за профілем дисципліни. Результат письмової роботи студентів оцінювався за 100-бальною шкалою згідно Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади.

Переможцями олімпіади з дисципліни «Рослинництво та кормовиробництво» стали:

1 – е місце – студентка 31 АГ групи Коваленко А.О. (20 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни);

2 – е місце – студентка 31 АГ групи Педан А.А. (15 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни);

3 – є місце – студент 31 АГ групи Найдьонов О.О. (10 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни).

Переможцями олімпіади з дисципліни «Системи сучасних інтенсивних технологій» стали:

1 – е місце – студентка 11 МБАГ групи Міцковська К.В. (20 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни);

2 – е місце – студентка 11 МБАГ групи Ольшанська В.І. (15 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни);

3 – є місце – студентка 11 МБАГ групи Нєжнова Г.С. (10 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни).

Переможцями олімпіади з дисципліни «Агрохімія» стали:

3 – є місце – студент 31 АГ групи Кучинський В.О. (10 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни).

Screenshot_2020-05-21-09-12-27-633_us.zoom.videomeetings

Screenshot_2020-05-21-09-18-59-670_us.zoom.videomeetings