08 вересня 2021 року асистент кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Вікторія Кенєва провела тренінг у 31 АГ групі на тему “Визначення натури зерна ячменя ярого”. В ході тренінгу використано відеоролик, який створено завдяки проходженню курсів з відеомонтажу у лютому та березні за підтримки проєкту USAID.

Під час перегляду відеоматеріалу студенти дізнались, що таке натура зерна та для чого визначається даний показник. Навчились проводити вимірювання пуркою та вивчили принцип роботи приладу. Визначили, що чим вище натура зерна, тим більше в ньому міститься корисних речовин і воно якісніше. Показник дає уявлення про виконаності зерна, що має велике технологічне значення.

Після цього студенти самостійно визначали натуру зерна ячменю ярого, пшениці озимої та інших культур. Матеріал був інформаційним, але при цьому невеликим за об’ємом.