15 листопада 2022 року відбулася робоча зустріч керівника проєкту «Агрокебети» Анатолія ЦИРКУНА, координатора роботи з регіональними ЗВО Аллою КРАВЧЕНКО та координаторів від вищих навчальних закладів, що долучилися до проєкту. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла доцент, к.с.-г.н. Любов ПОКОПЦЕВА.

У ході робочої зустрічі розглядали перспективи подальшої реалізації проєкту «Агрокебети-Схід» за підтримки проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», обговорювали питання організації навчання у другому семестрі, особливості проведення науково-виробничої практики здобувачів вищої освіти в складних умовах сьогодення. Також організаторами запропонована фінансова підтримка здобувачів та надані критерії їх оцінювання. Основними з критеріїв є успішність навчання, рівень володіння англійською мовою, активна участь в заходах проєкту «Агрокебети» та ін.

Координатори вдячні керівництву проєкту «Агрокебети-Схід», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» за плідну співпрацю!

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Стаття-Агрокебети-2