12 березня на платформі «Zoom» за підтримки УКАБ відбулось робоче обговорення навчальних планів ОП Агрономія ОКР Магістр (проєкт Агрокебети). В конференції  приймали участь всі університети, що задіяні в проекті Агрокебети. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла проректор з наукової роботи, куратор проєкту «Агрокебети» ТДАТУ, доктор с.-г. наук, професор Оксана Єременко.

Метою зустрічі було обговорення та удосконалення навчальних планів, внесення до них змін та синхронізація їх між університетами. Також стало важливим обговорення ряду питань, що стосуються проведення практик, виконання курсових і магістерських робіт. Протягом всієї конференції була відчутна плідна робота всіх членів команди «Агрокебети». Детально розглянуті всі заплановані питання.  Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю!

''' (1)

Без імені (1)