23 травня 2018 р. на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки розпочала роботу експертна комісія з перевірки діяльності ТДАТУ щодо підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Агрономія» із спеціальності 201 «Агрономія» першого (бакалаврського) рівня.
Голова експертної комісії Гамаюнова Валентина Василівна (завідувач кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Миколаївського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, професор) та член цієї комісії Новицька Наталія Валеріївна (кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва Національного університету біоресурсів і природокористування України) в перший робочий день зустрілись з керівництвом ТДАТУ (першим проректором Скляром О.Г.)

IMG-5713e6ae2bc03f617a1ba7a671eb8ea2-V

IMG-2a3cf78278491c2a04b5804d4aa37df8-V

познайомились з колективом випускової кафедри

20180523_132229

та здобувачами вищої освіти спеціальності «Агрономія», провели контрольні вимірювання залишкових знань студентів з дисциплін Фізика, Землеробство, Рослинництво з основами кормовиробництва та луківництва і Технологія зберігання, первинна обробка продукції рослинництва та товарознавство, ознайомилися зі змістом нормативних документів, що визначають організацію освітнього процесу для підготовки фахівців з агрономії (освітньо-професійною програмою і навчальним планом).

20180523_123841

20180523_124204

Робота комісії триватиме до 25 травня 2018 року включно. На другий день (24 травня) планується проведення вимірювання залишкових знань з дисциплін циклу загальної підготовки Хімія й Генетика та селекція сільськогосподарських культур, а також перевірка стану кадрового, навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітньої діяльності з підготовки фахівців. В останній день (25 травня) перевірятиметься наукова, матеріальна та організаційна діяльність університету з метою встановлення рівня відповідності підготовки фахівців, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Агрономія» в ТДАТУ ліцензійним умовам щодо акредитації ОПП.