Згідно з Тимчасовим положенням про порядок проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі викладачами кафедри активно ведеться робота зі студентами через онлайн-конференції на платформі ZOOM. Викладачі складають завдання для проходження ПМК 2  студентами, надають консультації та кваліфіковані відповіді на запитання студентів. Проводиться як письмове, так і усне опитування студентів. Роз’яснюються поставлені завдання та надається змога виконувати їх як в режимі онлайн-конференцій на платформі ZOOM, так і, при відсутності можливості приймати участь у конференції, самостійно виконати завдання під час проведення зустрічі та відповісти на них за допомогою електронної скриньки, по телефону, через Viber, або будь-яким іншим способом.

Screenshot_2

Screenshot_9